EĞİTİM MATERYALLERİ

EĞİTİM MATERYALLERİ

İnkılap kitabevi bünyesinde bulunan İnkaş kısa sürede sektörde önemli yere gelmekle kalmayıp, bünyesinde dünyanın önde gelen eğitim markalarını bir araya getirerek her türlü öğrenme şekli için başarısı kanıtlanmış, bütünsel bilişsel ve yenilikçi markalarla iş ortaklığı yaparak sektördeki gücünü arttırmaktadır.

Anaokulu, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik kitapların yanısıra mesleki ingilizce kitaplarıyla sektördeki öncü kuruluşlardan biri olan Express publishing ile yaptığımız ortaklığımız ile 21.yüzyıl becerileri ve günlük hayatta akıcı ve anlaşılır bir şekilde İngilizce konuşabilmelerine yönelik eğitim vermeyi amaçlayan öğretmenlerimize yardımcı ve yönlendirici kitaplar ve dijital çözümlerle öğretmeyi ve öğrenmeyi günlük yaşantı örnekleriyle ve gerçekçi diyaloglarla çeşitlendiren kullanıcı dostu materyellerle desteklemektedir. Günümüz teknolojik gelişimlerine açık ve yenilikçi anlayışı sayesinde dijital çözümlerde bir çok yayın evinin önünde konumlanmaktadır. Türkiye’de ikamet eden ve tam zamanlı İnkaş çalışanı olan Akademik ekip sayesinde öğretmenlere anında ve etkili çözüm ve desteklerle diğer kurumlara oranla fark yaratan bir servis sunmaktadır.

İpanyolca alanında tüm dünyada saygınlığı olan ve ülkesinde bir numara olan Edunumen yayınları ile ülkemizde İspanyolca eğitimini anlaşılır ve dijital destekli eğitimle çeşitlendirerek öğrenmeyi her seviyede kolaylaştıran materyellerle desteklemektedir.