İNKAŞ

Your Digital Partner in English Language Teaching

3500
YAYIN
8
Kişilik Akademik Ekip
30
Kişilik Saha Ekibi
955
OKUL

Biz Kimiz?

1927 yılından beri Türkiye yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren İnkılap Kitabevi’nin iştiraki olan İnkaş İngilizce Neşriyat Kitapçılık San. ve Tic. A.Ş., 30 yılı aşkın süredir 1988 yılından beri; ana ders kitapları, gramer, sınav ve okuma kitaplarına kadar geniş yelpazede toplam 3.500 farklı kitap tedarikinin yanı sıra e-kitap, kariyer kitapları gibi çözümler sunan, 90 ülkede faaliyet gösteren Express Publishing’ın yanı sıra 400’den fazla farklı ürüne sahip 60 ülkede İspanyolca dil eğitimine yönelik kaynak tedariki yapan Edinumen ile kurduğu ortaklıklar ile Türkiye’de İngilizce ve İspanyolca dil eğitiminde kaynak tedariki hususunda en önemli tedarikçiler arasında yer almaktadır.

Genel Müdürlüğü İstanbul şehrinde bulunan İnkaş, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Samsun, Trabzon, Sakarya illerinde bulunan toplam 30 kişilik saha ekibi ile Türkiye çapında tüm okullara yabancı dil eğitim sektöründe zamanında ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Türkiye eğitim sektöründe tam zamanlı dördü anadili İngilizce olan toplam 8 akademik destek ekibi ile sektörde farkındalık yaratan İnkaş, okullara ve öğretmenlere sunduğu ürünlerden en verimli şekilde yararlanılması için eğitimler vermekte, okul denetimleri yaparak öğrencilerin eğitim kalitesinin artırılmasına yardımcı olmaktadır.

İnkaş, güncel olarak, aralarında Türkiye’nin marka okullarının da bulunduğu toplam 955 farklı kuruma yıllık olarak 400 bin üzerinde ders kitabı, okuma kitabı, beceri kitabı ve online kaynak satışı gerçekleştirmektedir.

Ekibimiz

55 Kişilik Dev Kadro İle Hizmetinizdeyiz...

Join Our Team
erol-fikri

Erol Fikri

Kurucumuz
aren

Aren Şenorkyan

Genel Müdür
murat vardal

Murat Vardal

Genel Müdür Yardımcısı
tezcanozkan

Tezcan Özkan

Direktör
john

John Anthony Barth

Eğitim Departmanı Direktörü
yusuf nigri

Yusuf Nigri

Bütçe ve Planlama Müdürü
fd435f1c-9af3-44eb-a217-3728b4f007ea

Adem Karaman

Muhasebe Müdürü
emell

Emel Deniz Yaman

İnsan Kaynakları Müdürü
soner-oral

Soner Oral

Üni. ve Key Account Koordinatörü
orhankavas@inkas.com.tr

Orhan Kavas

Adana Bölge Satış Temsilcisi
emre@inkas.com.tr

Emre Ortaç

Ankara Bölge Satış Temsilcisi
okan-buruk

Okan Buruk

Ankara Bölge Satış Temsilcisi
mert@inkas.com.tr

Mert Ahmet Uca

Antalya Bölge Satış Temsilcisi
mustafa@inkas.com.tr

Mustafa Uluyurt

Batı Karadeniz Bölge Satış Temsilcisi
tolga@inkas.com.tr

Tolga Bahtiyar

Batı Karadeniz Bölge Satış Temsilcisi
arda

Arda Karakaş

Bursa Bölge Satış Temsilcisi
kutay@inkas.com.tr

Kutay Günal

Bursa Bölge Satış Temsilcisi
fatmadeniz@inkas.com.tr

Fatma Deniz

İspanyolca Koordinatörü
ibrahim

İbrahim Özinan

İstanbul Anadolu Bölge Satış Temsilcisi
ilhamibasar@inkas.com.tr

İlhami Başar

İstanbul Anadolu Bölge Satış Temsilcisi
serkan@inkas.com.tr

Serkan Evrenye

İstanbul Anadolu Bölge Satış Temsilcisi
bulent

Bülent Koşar

İstanbul Avrupa Bölge Satış Temsilcisi
dogan@inkas.com.tr

Doğan Pamuk

İstanbul Avrupa Bölge Satış Temsilcisi
fatih@inkas.com.tr

Fatih Tandoğan

İstanbul Avrupa Bölge Satış Temsilcisi
goksin

İbrahim Cihangiroğlu

İstanbul Avrupa Bölge Satış Temsilcisi
ali-başer

Ali Başar Yelken

İzmir Bölge Satış Temsilcisi
caner-koşar

Caner Koşar

İzmir Bölge Satış Temsilcisi
erhan@inkas.com.tr

Erhan Aydın

İzmir Bölge Eğitim Danışmanı
muratkaraoglan@inkas.com.tr

Murat Karaoğlan

Samsun Bölge Satış Temsilcisi
muharremcolak@inkas.com.tr

Muharrem Çolak

Trabzon Bölge Satış Temsilcisi
dilara@inkas.com.tr

Dilara Cansu Köken

Eğitim Danışmanı
irmak@inkas.com.tr

Irmak Tapkı

Antalya Bölge Eğitim Danışmanı
jud

Judith Sharpe

Eğitim Danışmanı
ida

İda Okur

Eğitim Danışmanı
maria@inkas.com.tr

Maria Topkar

Eğitim Danışmanı
seema@inkas.com.tr

Seema Shad

Eğitim Danışmanı
fahrettin

Fahrettin Türkmen

İdari İşler Sorumlusu
gulden@inkas.com.tr

Gülden Özdağıstanlı

Operasyon Sorumlusu
melek@inkas.com.tr

Melek Turgay

Operasyon Sorumlusu
chris@inkas.com.tr

Christine Sevil Sarıkaya

Operasyon Sorumlusu
tolgaaksan@inkas.com.tr

Tolga Aksan

Numune Operasyon Sorumlusu
osman@inkas.com.tr

Osman Akyıldız

Depo Müdürü
SEZGİN

Sezgin Yılmaz

Depo Sorumlusu
Depo-Elemanı

Güney Lapçin

Sample Sorumlusu
cihan@inkas.com.tr

Cihan Demircan

Muhasebe Sorumlusu
batuhan@inkas.com.tr

Batuhan Gündoğdu

Muhasebe Sorumlusu
ali

Ali Aydın

IT Sorumlusu
mahmut

Mahmut Taha Kocaman

Finans Sorumlusu
HAKAN

Hakan Atay

Makam Şoförü
omer

Ömer Kip

Şoför